Mika Urbaniak zagra w Mleczarni

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Mika Urbaniak w MleczarniJuż dziś w piwnicy “Mleczarni” przy Włodkowica odbędzie się koncert Miki Urbaniak.Urodzona w Nowym Jorku , córka jednych z najwybitniejszych postaci obecnych na miedzynarodowej scenie jazzowej Urszuli Dudziak oraz Michałą Urbaniaka.

Pierwsze piosenki napisala w wieku 11 lat , profesjonalnie na scenie od 14 roku zycia , w wieku 15 lat pierwsze nagrania . Bardzo długo osoba z tzw. Drugiego planu zapraszana do współpracy przez czołówkę polskich muzyków z kręgu muzyki nie do końca klasyfikowanej jako pop ( Andrzej Smolik , OSTR, Liroy ) , oraz oczywiscie współpraca z Michałem Urbaniakiem jak równiez z Urszula Dudziak .
Jej album to chyba najbardziej oczekiwana płyta ostatnich lat . Po wielu zmianach artystycznych Mika zdecydowała sie na współprace z Troyem Millerem
współpracownikiem Amy Winehouse , Marka Ronsona oraz Roya Ayersa . Płyta nagrana w Londynie z muzykami którzy współpracuja na codzien m.in włąsnie z Amy Winehouse , zrealizowana prze Troya oraz współnie z nim wyprodukowana .

Kiedy i gdzie:
Data imprezy: 22-06-2009 18:00:00
Mleczarnia- Piwnica

Bilety:
Cena (przedsprzedaż): 40
Cena (w dniu koncertu): 45

Źródło: Materiały organizatora