Mark Knopfler wystąpi we Wrocławiu!

1
16
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Mark Knopfler wystąpi w Hali Stulecia 2 lipca 2010
Mark Knopfler wystąpi w Hali Stulecia 2 lipca 2010

Mark Knopfler – Lider legendarnego zespołu Dire Straits zagra jedyny koncert w Polsce we wrocławskiej Hali Stulecia już 2 lipca 2010!

Knopfler zyskał niebywałą popularność i sympatię słuchaczy już jako lider zespołu Dire Straits. Jego kariera solowa rozpoczęła się dość niedawno, bo w 1996 roku krążkiem „Golden Heart”. Swój wszechstronny talent, Knopfler udowodnił także jako kompozytor muzyki filmowej, producent płyt czy też twórca wielkich hitów granych przez największe gwiazdy (np. „Private Dancer” wykonywane przez Tinę Turner).

Ostatni raz Mark Knopfler gościł w Polsce na koncercie 2 maja 2008 roku w warszawskiej hali Torwar. Koncert ten spotkał się zarówno z niezwykle dobrymi recenzjami dziennikarzy jak i gorącym przyjęciem publiczności. Koncert lipcowy da okazję wysłuchania nie tylko największych hitów artysty, ale także nowych utwórów, które pojawią się na planowanej na 11 września nowej płycie Knopflera zatytułowanej „Get Lucky”.

Bilety na lipcowy koncert w cenach 165 zł, 176 zł i 550 zł (VIP) dostępne będą w sprzedaży już od 14 września, od godziny 10.00 na stronie livenation.pl.

Źródło: Materiały organizatora

1 KOMENTARZ

 1. Hala Stulecia – stara nazwa z 1913 dla uczczenia zwycięstwa pruskiego w bitwie pod Lipskiem z 1813 nad armią Napoleona i księcia Józefa Poniatowskiego, który zginął wtedy w Elsterze wznosząc okrzyk “Bóg mi powierzył honor Polaków”. Dla Polaków jest to rocznica zagłady armii polskiej! Przywrócenie w polskim Wrocławiu pruskiej nazwy dla uczczenia 100 lecia zwycięstwa nad Polakami to hańba!

  Więcej o lobby germanofilskim we Wrocławiu

  Lobby germanofilskie we Wrocławiu
  http:// komandir. wrzuta.pl/ audio/ 4AbN1jnGysQ /lobby_germanofilskie_we_wroclawiu_-_prof._dr_hab._jerzy_robert_nowak

  Wrocław, Zdrojewski i pełzająca germanizacja Ziem Odzyskanych
  http:// komandir. wrzuta.pl/ audio/ 19AhK6bQ1Uw/wroclaw_zdrojewski_i_pelzajaca_germanizacja_ziem_odzyskanych

Comments are closed.