Jacek Kulesza Trio w Firleju

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jacek Kulesza Trio w FirlejuPo wakacyjnej przerwie ODA Firlej wraca do grania -na dobry początek startują z niepowtarzalnym, jednoosobowym Trio Jacka Kuleszy rozpoczynającym cykl “Singer – Songwriting”

KONCERT Z CYKLU SINGER – SONGWRITING.
Jacek Kulesza Trio to w rzeczywistości jeden człowiek – orkiestra, polski muzyk rockowy, niezwykle charyzmatyczny singer-songwriter. Każdy koncert Jacka to muzyczne show, gdzie oprócz szczerego, wyrazistego wokalu i pięknych melodii wygrywanych na akustycznej gitarze, pojawiają się dźwięki walizki podróżnej (sic!) oraz tamburyna. Całość osnuta magią kameralnego spotkania, uzupełniona sporą dawką pozytywnej energii, dobrego humoru i interakcją z publicznością. Jednym słowem nie sposób nie tupać nogą, szeroko się uśmiechać i śpiewać z wokalistą. Będzie to koncert rozpoczynający sezon 2009/2010 w Firleju. Nie wolno przegapić!

Biografia
Urodzony 10 lutego w Gdańsku, Jacek Kulesza to polski muzyk rockowy. Gitarzysta, wokalista oraz autor tekstów. Przez lata, jako gitarzysta i współautor muzyki, wraz z Grzegorzem „Guzikiem” Guzińskim stanowił o brzmieniu wybrzeżowej formacji Homosapiens. Po rozpadzie Homosapiens, został członkiem zespołu Romana Puchowskiego Von Zeit. Koncertował też min. z solową formacją Jacka Lachowicza. Od 2003 roku prowadzi awangardowy projekt muzyczny Jacek Kulesza Trio Waliza i Tamburyn. Jest autorem całości muzyki i tekstów, a także gra na wszystkich instrumentach. Pod sztandarem JAKTrio przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu.

LINKI
Strona www
myspace projektu

Kiedy i gdzie
2009-09-18 godzina: 20:00
ODA Firlej, ul. Grabiszyńska 56

Bilety:
15 pln
50 pln – Karnet na wszystkie 4 koncerty z cyklu “SINGER-SONGWRITING”

Źródło: Materiały organizatora