HORMONY&HARMONY po raz 6

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

hormony & harmony, dojrzewalnia róż, dojrzewalnia.plzHARMONizuj się!
Czy można kłócić się i być blisko? W czym nam pomoże psychologia przestrzeni? Na czym polega malarstwo kropkowe? Czy stres można wytańczyć? – odpowiedź na te, a także na wiele innych pytań będzie można uzyskać podczas kolejnej edycji jedynego w Polsce rozwojowego festiwalu dla kobiet i mężczyzn HORMONY&HARMONY.

W tym roku już po raz szósty Dojrzewalnia Róż wraz Fundacja Strefa Inspiracji zapraszają wszystkich zainteresowanych szeroko pojętym rozwojem osobistym do Wrocławia – Miasta Spotkań.

Podczas dwóch festiwalowych dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w ponad 60. wyjątkowych warsztatach dot. rozwoju osobistego, partnerstwa, niezależności i budowania relacji zawodowych i osobistych, kreatywności oraz wychowywania dzieci. Największą zaletą festiwalowej oferty jest jej różnorodność i wszechstronność – wśród warsztatów znajdują się bowiem zarówno zajęcia psychologiczne, biznesowe, taneczne, plastyczne, muzyczne, edukacyjne, a także prozdrowotne.

Wyjątkowość HORMONY&HARMONY podkreśla dodatkowo fakt, że jest to jedyny festiwal w Polsce, w którym uczestniczyć może każdy – przygotowane warsztaty skierowane są zarówno do kobiet, mężczyzn, par, singli, osób starszych, a także rodzin z dziećmi.

Przedłużeniem festiwalu będzie konkurs na wakacyjny kolaż, którego motyw przewodni brzmi: „Wspólna wakacyjna podróż w głąb siebie…”. Konkurs potrwa do 31 sierpnia, a na uczestników czekają nie tylko atrakcyjne nagrody, ale również publikacja prac.

Ze szczegółowym programem festiwalu, opisem warsztatów, regulaminem konkursu, a także warunkami rezerwacji miejsc można zapoznać się na stornie www.dojrzewalnia.pl.

Zachęcamy wszystkich do niecodziennej podróży w głąb siebie i swoich relacji z najbliższymi. HORMONY&HARMONY to nie tylko idealistyczny slogan, ale przede wszystkim droga do porozumienia wbrew panującym stereotypom.

Organizator:
Dojrzewalnia Róż oraz Fundacja Strefa Inspiracji
Dyrektor Festiwalu – Joanna Miezio
tel. kom. 0695 464 970
[email protected]
www.dojrzewalnia.pl

Źródło: materiały organizatora