Emerytka znalazła 10 000$ na klatce schodowej!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Znalezione 10 000 dolarów /fot. materiały prasowe policjiStarsza Pani wracając do domu znalazła na klatce schodowej dużą kwotę pieniędzy w zagranicznej walucie. Długo się nie wahając się cały plik banknotów zaniosła na pobliski komisariat policji. Po przeliczeniu okazało się, że…

9 marca 2009 tego dnia do Komisariatu Policji na wrocławskim Grabiszynku przyszła 73 letnia mieszkanka osiedla grabiszynek, która powiedziała, że chce oddać pieniądze, znalezione przez nią chwilę wcześniej na klatce schodowej budynku, w którym mieszka. Po przeliczeniu okazało się, że jest to kwota około 10 tysięcy USD.

Obecnie policjanci ustalają, właściciela znalezionych pieniędzy.

To kolejny raz w ciągu ostatnich kilku miesięcy na dolnym śląsku, kiedy uczciwy znalazca sporej kwoty oddał znalezisko w ręce policji (Przypomnijmy, że kilka tygodni temu, przed bankiem w Jelczu Laskowicach mieszkanka jednej z podwrocławskich miejscowości znalazła 20 tysięcy dolarów ‘zgubionych’ przez konwojentów jednej z firm -te pieniądze również zostały przekazane w ręce policji i znalazły właściciela).

Materiały prasowe dolnośląskiej policji